Співпраця батьків з Іллінецьким дошкільним навчальним закладом №5 «Колосок» в рамках  проекту «Разом до гармонії»

Співдружність з сім’єю – одне з першочергових завдань, мабуть, у кожному дошкільному закладі. Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та обновлення форм спільної роботи з батьками. Використання різних форм і методів, залучення батьків до співпраці, творчість педагогів, дипломатичність – запорука успішної взаємодії ДНЗ і родини.

В основу взаємодії сучасного дошкільного закладу і сім’ї  покладається співробітництво. І саме ініціатором  його встановлення виступив Іллінецький дошкільний навчальний заклад №5 «Колосок» , оскільки педагоги професійно підготовлені до освітньої роботи і усвідомлюють  , що співробітництво потрібне в інтересах дитини.

Так  25 квітня 2018 року , у нашому дошкільному закладі відбулися загальні батьківські збори, на яких розглядались  питання організаційного характеру, обговорювалась  навчально-виховна робота та шляхи її покращення . Також батьки мали змогу поринути у світ казки. До їхньої уваги було представлено казку на новий лад з участю дітей ясельної групи під назвою « Нові пригоди Колобка», та  театралізоване дійство за участі дітей дошкільної групи під назвою «Весняна казка».  Осторонь не залишились і  дорослі. Батьки  також мали змогу показати  свої таланти, коли під веселу, запальну  мелодію  грали на музичних інструментах.

Саме проведення батьківських зборів допомагає згуртувати всіх батьків, підвищити відповідальність кожної сім’ї за свій вклад та отримати позитивний досвід виховання дітей.

Педагоги нашого дошкільного закладу намагаються якомога тісніше співпрацювати з батьками кожної дитини, спрямовуючи свої зусилля на  всебічний розвиток малят.

Leave a reply