Спорт для всіх

Зміцнити здоров’я дитини в дитинстві, не допустити, щоб дитина вступила в юність кволою і млявою – це означає дати їй всю повноту життєвих радощів.

                                                                                                В.О. Сухомлинський

20 листопада 2019 року в Іллінецьку  ЗОШ І– ІІІ ступенів №1завітали гості з обласного центру – працівники КЗ ВОЦФЗН «Спорт для всіх»: директор центру Копач Віталій Миколайович, заступник директора Жицький Володимир Васильович та головний спеціаліст центру Рубан Олександр Юрійович. Було приємно дізнатися, що наша школа була визначена переможцем фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» та рухових активностей з нагоди Всесвітнього дня здоров’я та Дня фізичної культури та сорту, що проводилися у вересні 2019 року. Директору школи Мацюк Тетяні Йосипівні вручили грамоту, а учні школи отримали в подарунок чотири м’ячі: два баскетбольних, футбольний та волейбольний. Учні 4А та 4Б класів взяли активну участь у фізкультурно- оздоровчих заходах. Спортивний зал був поділений на дві частини(локації).В одній займалися учні 4А класу-грали в гру флорбол (командний вид спорту).Флорбол – один з різновидів хокею, грається пластиковим м’ячем, удари по якому наносяться ключкою. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника.

А в іншій частині залу – учні 4Б класу брали участь в естафетах у підгрупах з використанням різнокольорових купин і відповідного кольору кульок та естафеті з використанням стійок, які потрібно було оббігати. Потім класи помінялися місцями. Діти отримали емоційний заряд та позитивний настрій на цілий день. Спортивні ігри мають  важливе значення в житті дитини. Адже за допомогою цих ігор школярі удосконалюють швидкісно – силові якості, координацію рухів, увагу.

Для учителів був проведений майстер – клас зі скандинавської ходьби. Головний спеціаліст центру Рубан Олександр Юрійович розповів про скандинавську ходьбу- вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні, а також користь цієї ходьби для здоров’я (зміцнює опорно- руховий апарат, не вимагає спеціальної підготовки та практично не має протипоказань).

Учні та учителі подякували працівникам центру «Спорт для всіх» та сподіваються на нову зустріч.

 

Leave a reply