Спортсменів, тренерів, вчителів та викладачів фізкультури, ветеранів та ентузіастів здорового способу життя привітали з Днем фізичної культури та спорту

Спортсменів, тренерів, вчителів та викладачів фізкультури, ветеранів та ентузіастів здорового способу життя привітали з Днем фізичної культури та спорту
Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Це свято усіх спортсменів, тренерів, фахівців спортивних секцій, вчителів та викладачів фізкультури, ветеранів та ентузіастів здорового способу життя.
Сьогодні, 10 вересня, напередодні свята відбулися урочисті заходи, на які були запрошені тренери дитячо-юнацької спортивної школи Іллінецької міської ради, вчителі фізичної культури навчальнихї закладів нашої громади та ветерани спорту.
Привітали працівників, спортсменів, ветеранів, шанувальників фізичної культури і спорту зі святом перший заступник міського голови Олег Дмитрик та начальник управління освіти Світлана Крот.
Перший заступник міського голови наголосив, що міська влада, депутатський корпус, виконавчий комітет та усі небайдужі до розвитку спорту на Іллінеччині докладатимуть всіх зусиль для того, щоб створити відповідні умови для занять фізичною культурою й спортом.
«В День фізичної культури і спорту, від імені міського голови Володимира Ящука, та всієї двадцятитисячної громади привітати вас з цим святом та побажати міцного здоров’я, вдалих стартів та успішних фінішів», – сказав Олег Дмитрик.’
Світлана Крот подякувала тренерам та учителям за працю, за спортивні досягнення їх вихованців, побажала невичерпного оптимізму та енергії, сил та наснаги у реалізації всіх задумів.
За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту грамотами Іллінецької міської ради та грошовими винагородами були відзначені неодноразові переможці та призери чемпіонатів області команда дівчат вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) відділення баскетболу (тренер Петро Демида), неодноразові переможці чемпіонату області, призери чемпіонатів області, першорозрядники (60, 100, 200 м), учасники Чемпіонату України в складі Вінницької області вихованці відділення легкої атлетики (тренер Олексій Стецишин), вихованець відділення настільного тенісу (тренер Андрій Сидоренко), тренер ДЮСШ відділення волейболу Володимир Щерба, тренер ДЮСШ відділення Станіслав Герасимчук та його вихованці, тренер футбольного клубу «Старт» В’ячеслав Омельченко, а також ветерани фізкультурно-спортивного руху, постійно діючі спортсмени Генріх Звєрєв, Петро Демида, Віктор Плахотник та Анатолій Арсеньєв.
Також грамотами Іллінецької міської ради за внесок у розвиток спорту в нашій громаді відзначено тренера ДЮСШ відділення дзюдо Лесю Чорномаз, тренера боксерського клубу «Атлант» Олега Дяченка та його вихованців, фітнес-тренера Мар’яну Фарисей, вчителів фізичної культури навчальних закладів нашої громади, які виховують любов до занять спортом у дітей та ветеранів фізкультурно-спортивного руху.
Під час урочистостей присутні могли побачити тренування з елементами футболу наймолодших вихованців футбольного клубу «Старт» та насолодитися концертною програмою, яку підготували вихованці Іллінецької дитячої музичної школи.
Leave a reply