Справжній ярмарок у «Колоску»

У розпалі золота  осінь, а у Іллінецькому дошкільному навчальному закладі №5 «Колосок»  відшумів, відспівав, відтанцював ярмарок.

Був теплий  сонячний  осінній  день, батьки не поспішали забирати своїх малят із садочка,  адже на них чекав святковий концерт та осінній ярмарок.

Принесені з дому батьками та  працівниками дошкільного закладу  дари  осені, солодощі та сувеніри, зроблені власними руками, розмістили на столах.

Музичний  керівник та вихователі заздалегідь розробили спеціальний сценарій і усі діти демонстрували свої таланти батькам та гостям свята. Потішили   присутніх найменші вихованці, котрі   приїхали на ярмарок  на веселому потязі, а згодом вели хоровод та грали на музичних  інструментах.  Усіх дивували і старші дошкільнята, які рекламували свій товар у кошиках, грали  ігри  та танцювали.

На ярмарку продавали вареники, юшку,  смажену картоплю, шашлики, ковбаси, качки печені з яблуками, тістечка та цукерки, пироги із печі, печиво. Все це було усім  до вподоби. Діти разом з  батьками  залюбки навипередки ласували ними. Усі  могли купити будь – що  своїй малечі, тому кожна дитина пішла додому з гарним настроєм. Тож  ярмарок був    теплим, сонячним, привітним.

Вторговані кошти будуть направлені на модернізацію матеріальної бази дитячого садочка.

Leave a reply