Станом на 26 липня 2021 року медичними працівниками комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради провакциновано 1816 жителів нашої громади

Станом на 26 липня 2021 року медичними працівниками комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради провакциновано 1816 жителів нашої громади

Про це повідомив головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради Олександр Бабушок під час традиційної щотижневої оперативної наради з старостами, начальниками управлінь та відділів міської ради, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я громади, яку провів перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

Головний лікар КП «ЦПМСД» наголосив, що з початку вакцинальної кампанії зменшилася кількість хворих на COVID-19, а у липні цього року не зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID-19.

Олександр Миколайович повідомив, що станом на 26 липня 2021 року провакциновано 1816 осіб, а ІІ дозою вакцини – 521 особа.

Також Олександр Миколайович додав, що у нашій громаді функціонує 5 пунктів щеплень (в кожній амбулаторії ЗПСМ), які працюють з 8.30 до 20.00, а з 26 червня 2021 року в м. Іллінці розпочав роботу Центр масової вакцинації населення (ЦМВ) проти коронавірусної хвороби COVID-19, який знаходиться за адресою вул. Соборна, 25 (приміщення управління праці та соціального захисту) каб. 4. Графік роботи ЦМВ: робочі дні з 9.00 до 15.00, вихідні – з 9.00 до 14.00.

Вакцинація проводиться вакциною CoronaVac та Pfizer.

Завідувач сектору оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету міської ради Юрій Зайчук додав, що старости старостинських округів Іллінецької міської територіальної громади мають забезпечити підвезення людей із сільської місцевості до центрів вакцинації, а також інформувати жителів старостинських округів про доступність вакцини.

Leave a reply