Станом на 9 серпня 2021 року медичними працівниками комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради щеплено 2232 мешканці нашої громади

Станом на 9 серпня 2021 року медичними працівниками комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради щеплено 2232 мешканці нашої громади

Про це сьогодні, 9 серпня, повідомила заступник головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Людмила Живега під час щотижневої оперативної наради зі старостами, начальниками управлінь та відділів міської ради, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я громади та керівниками навчальних закладів, яку провів перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

Людмила Максимівна сказала, що з початку вакцинальної кампанії кількість хворих на COVID-19  у нашій громаді значно зменшилася та наголосила, що вакцинація залишається найдієвішим способом захистити себе та своїх рідних від коронавірусної хвороби.

Заступник головного лікаря відзначила, що за всіма прогнозами нова хвиля коронавірусу буде важчою, ніж попередні через небезпечний штам Дельта, який вже виявлено у Вінницькій області. Його особливістю є те, що він вражає дітей. Тому потрібно активізувати вакцинальну кампанію серед освітян, оскільки згідно з постановою Кабінету Міністрів України, у разі потрапляння регіону у жовту, помаранчеву чи червону зону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу, в іншому випадку – навчальний заклад перейде на дистанційну форму навчання.

Також Людмила Живега відзначила, що всі бажаючі вакцинуватися від COVID-19 можуть зробити це у Центрі масової вакцинації населення (ЦМВ) проти коронавірусної хвороби COVID-19, який знаходиться за адресою: вул. Соборна, 25 (приміщення управління праці та соціального захисту) каб. №4. ЦМВ працює щоденно з 09:00 до 14:00.

У робочі дні вакцинуватися можна у пункті щеплення на базі Іллінецької АЗПСМ каб. № 4 з 8:30 до 20:00.

Всім бажаючим вакцинуватись при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Також пункти щеплення працюють в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини нашої громади, а саме в Іллінецькій, Борисівській, Жорницькій, Сороцькій.

Графік роботи пунктів щеплень: Понеділок- П’ятниця з 09:00 до 15:00, Іллінецька АЗПСМ працює з 08:30 до 20:00.

Leave a reply