СТАРТУЄ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СКОРО ДО ШКОЛИ»

Не за горами 1 вересня – свято для усіх дітей шкільного віку. Ця дата є неабияким приводом почати творити добрі справи усіх небайдужих. Іллінецька міська рада працює з дітьми з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з особливими потребами, дітьми внутрішньо переміщених осіб, дітьми учасників АТО, не залишає їх поза увагою та намагається допомогти в міру можливостей. На жаль, не завжди батьки мають потрібні кошти, щоб повноцінно зібрати дитину до школи, щоб вона не почувалася обділеною поряд з іншими дітьми.

Тож закликаємо усіх небайдужих долучитися до проведення акції. Усі охочі можуть подарувати дітям, які потребують особливої соціальної підтримки, шкільну форму, портфелик, зошити, щоденники, альбоми, олівці, фломастери, ручки, обкладинки для книг та зошитів, клей, кольоровий папір, пластилін та інше канцелярське приладдя.

Акція «Скоро до школи» триває до 30 серпня 2018 року.

Подарунки для школяриків можна приносити в управління  освіти Іллінецької міської ради  з понеділка до четверга з 8.00 до 17.15 год., у п’ятницю – з 8.00 до 16.00 год. за адресою: м.Іллінці,  вул Соборна, 25. Контактний телефон: 2-11-21

Закликаємо усіх неайдужих жителів громади -долучитися до проведення акції.

Зібрані подарунки вручать дітям напередодні  1 вересня.

Кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство. Хай навіть невелика допомога може стати однією з найбільших радостей у житті.

Leave a reply