Стартувала літня оздоровча кампанія «Літо – 2017»!

З 29 травня розпочали роботу пришкільні табори з денним перебуванням в 11 загальнооосвітніх навчальних закладах Іллінецької міської ради, в яких відпочине 617 школярів, а це понад  41% усіх дітей, які навчаються в школах.

Міський голова поцікавився як організовано відпочинок та харчування в пришкільних таборах, безпекою перебування дітей. З цією метою Володимир Миколайович разом зі своїми заступниками завітав в найбільший навчальний заклад міської об’єднаної територіальної громади – Іллінецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2», де поспілкувався з директором, учнями та вихователями табору.

Як розповіла начальник управління освіти міської ради Світлана Крот, для дітей організовано дворазове харчування, вартість якого становить  22 грн. Окрім того, для поліпшення харчування  будуть залучені кошти спонсорів.

Протягом 14 днів у пришкільних таборах на дітей чекає активний відпочинок, яскраві враження. Вихователі разом зі школярами будуть проводити дитячі спортивні змагання, веселі розважальні ігри, конкурси, вікторини. При міських школах створено мовні загони, в яких працюватиме волонтер з Корпусу Миру (США).

Світлана Василівна також зауважила, що школярів пільгових категорій планується оздоровити в санаторіях області.

Керівники міської громади, управління освіти міської ради разом з директором навчально-виховного комплексу ” Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2″ Раїсою Гобеляк обговорили питання щодо облаштування системи водовідведення від приміщення школи та ремонту шкільного тиру, що стане одним із кроків покращення військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

 

Leave a reply