Створення ефективної моделі організації виховного процесу в школі

Під такою темою 21 березня на базі Павлівської філії Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи шкіл об’єднаної територіальної громади та методистів Центру дитячої та юнацької творчості.

Учасники семінару мали можливість переглянути презентацію-візитку навчального закладу.

У ході практичної частини семінару учасники відвідали урок англійської мови в 1 класі (учитель Руслана Небожак), інтегрований урок з природознавства та основ здоров’я у 3 класі (учитель Наталія Гринчук) та брейн-ринг з природознавства у 8-9 класах (учитель Олександр Орловський).

На заняттях були застосовані інтерактивні методи навчання. Кожен вчитель намагався зробити свій урок доступним і цікавим для дітей, а це в свою чергу сприяло конструктивній взаємодії між вчителем та учнем , створювало доброзичливу атмосферу.

Захоплюючим та повчальним був майстер – клас «Виготовлення оберегу для рідної оселі».

У рамках семінару-практикуму заступники директорів з виховної роботи відвідали виховний захід «Обереги з бабусиної скрині».

Окрасою семінару стала виставка вишитих робіт .

Учасники заходу побажали педагогічному колективу талановитих та наполегливих учнів, висловили щиру подяку за змістовно проведений семінар та приємні враження.

Leave a reply