Створення належних умов для навчання та виховання дітей - спільна турбота влади, громади та бізнесу

Кожного дня Іллінецький дошкільний навчальний  заклад № 4 «Малятко» радо зустрічає своїх вихованців.

Душевною теплотою та любов’ю зігріті тут хлопчики і дівчатка, життя яких сповнене цікавими іграми й заняттями.

Іллінецької міської радою приділяється увага наймолодшим мешканцям нашого міста, і тому дошкільний навчальний заклад «Малятко» поступово оновлюється, модернізується, покращуються умови для виховання  і навчання дошкільнят. Але сьогодні непростий час. Кожний день приносить як свої радощі, так і проблеми. Відрадно те, що до їх вирішення долучаються батьки наших вихованців, які беруть активну участь у створенні сучасних умов для малечі. Серед них – Світлана Олександрівна Карловська,  мама чотирьохрічного Кирила. Це сучасна ділова молода жінка, приватний підприємець. Вона  постійно цікавиться життям дошкільного закладу, сама пропонує допомогу. Так, за перераховані  нею кошти, придбана шафа для зберігання музичного та спортивного інвентаря, меблі для роздягальні, столи для вихователів. Вона неодноразово виділяла кошти на придбання іграшок дітям.

З її ініціативи та фінансової  підтримки проводяться розваги для малюків, для яких закуповуються призи та солодощі.

Нещодавно Світлана Олександрівна подарувала дошкільному навчальному закладу новий комп’ютер вартістю 11 тис. грн. Тепер педагогічні працівники матимуть можливість розширювати свій інформаційний простір, впроваджувати в практику роботи з дітьми комп’ютерні та сучасні інноваційні технології.

Такі благодійні вчинки свідчать про духовне відродження, яке потрібне кожному із нас, про чистоту і гармонію душі й серця, надихають людей на добрі й праведні справи на благо наших дітей.

Leave a reply