Створено інтерактивну мапу нового адміністративно-територіального устрою України

Створено інтерактивну мапу нового адміністративно-територіального устрою України

За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України, на порталі «Децентралізація» з’явилася інтерактивна сторінка нового адміністративно територіального устрою https://atu.decentralization.gov.ua/, на якій зібрані основні дані про нові адміністративно-територіальні одиниці – територіальні громади та райони у різних форматах.

«Інтерактивна сторінка нового адміністративно-територіального устрою з набором даних для вільного завантаження, користування та розповсюдження – чергове підтвердження того, що ми зацікавлені у прозорості і максимальному поширенні знань про ті зміни, які відбулися і ще відбудуться в країні завдяки децентралізації», – зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

Щоб швидко знайти ту чи іншу територіальну громаду, можна скористатися інтерактивною мапою. Загальні характеристики нового АТУ країни в цілому і кожної області окремо є у розділі «Атлас». У розділі «Межі АТУ» для вільного завантаження розміщені полігональні шари геопросторових даних меж областей, районів та територіальних громад. Найближчим часом ця сторінка поповниться даними про нові коди одиниць адміністративно-територіального устрою (КОАТУУ), детальною інформацією про склад нових районів.

Картографічні матеріали підготовлено за підтримки проекту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах, як складової реформи децентралізації» Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Сторінку проєкту створено за підтримки Товариства дослідників України.

Джерело: https://www.minregion.gov.ua/press/news/stvoreno-interaktyvnu-mapu-novogo-administratyvno-terytorialnogo-ustroyu/

https://atu.decentralization.gov.ua/

Leave a reply