Сучасне поле – юним футболістам

Сучасне поле – юним футболістам
Іллінецька громада стала переможцем обласного конкурсу «Комфортні громади» і тепер на базі Дитячо-юнацької спортивної школи Іллінецької міської ради реалізує проєкт «Сучасне поле – юним футболістам!».
Завдання проєкту – облаштувати міні – футбольне поле зі штучним покриттям, яке б відповідало всім сучасним вимогам, що сприятиме розвитку спортивного інтересу до футболу серед дітей та молоді. Загальна вартість проєкту складає 1389,6 тис. грн. Фондом Програми виділено 350 тис. грн.
 
Рішеннями 15 та 19 сесій 8 скликання Іллінецької міської ради від 14 липня та 6 жовтня 2021 року виділено кошти як співфінансування з міського бюджету в сумі 300 тис. грн та 590 тис. грн відповідно. До співфінансування долучився Благодійний фонд «МХП – Громаді», на що виділено 70 тис. грн.
 
На даний час облаштовано тротуарні доріжки, встановлено електроопори для LED-ліхтарів, демонтовано старе штучне покриття, яке вже непридатне для занять футболом, готується основа для укладання нового. Роботи з облаштування міні – футбольного поля планується завершити до кінця жовтня цього року.
 
Розвиток спорту в громаді є одним із пріоритетних напрямків пропаганди та формування свідомого ставлення до здорового способу життя, то ж ще один сучасний спортивний об’єкт стане гарним майданчиком для занять спортом.
Leave a reply