Святковим вітанням зустріли волонтера з Пуерто-Рико Ектора Ріверу в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням у Іллінецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №3

“Веселка” – саме так називається  пришкільний табір на базі Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, який гостинно відчинив двері для 80 учнів.

У таборі чотири загони – “Казка”, “Шалені Перці”, “Акуна-Матата” та англомовний загін “Мисливці за удачею”. Кожен загін має свій девіз, речівку, загонову пісню та стінну газету.

Діти відпочивають лише шостий день та його “жителі” вже встигли намалювали свою мрію на асфальті під час конкурсу “Малюю мрію”, побувати на екскурсіях у місті Києві, селі Лугова, переглянути виставу в дитячій бібліотеці, здійснити похід до лісу, річки, взяти участь у численних іграх, конкурсах, змаганнях.

Завдання вчителів зробити перебування дітей у таборі не лише комфортним та цікавим, а й пізнавальним. Цьогоріч діти мають ще й прекрасну можливість поєднати приємне з корисним – відпочинок з удосконаленням знань з англійської мови. Цього року в пришкільному таборі Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 працює волонтер із Корпусу Миру Ектор Рівера. Всю зміну він пробуде з дітьми, разом їздитимуть на екскурсії, навчатимуться, змагатимуться і розважатимуться. 6 червня Ектор Рівера вперше завітав до табору. Учні та викладачі школи організували святкову лінійку. За традицією зустріли гостя короваєм на українському рушникові. Учні мовного загону виконали цікаву пісню про життя школи англійською мовою.

На святі були присутні гості: начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот та голова громадської організації «Діалог» Тетяна Герман. Світлана Василівна звернулась до вихованців табору з вітальним словом і побажала дітям використовувати усі можливості аби відпочити та вивчити краще англійську мову.

 

Leave a reply