Святкуємо День знань!

1 вересня у школах Іллінеччини традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Після літніх канікул діти знову повертаються за шкільні парти, щоб поринути у світ нових знань.

Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, а це – 225 дітей, і тих, хто вийшов на фінішну пряму.

Це велике свято й для батьків, адже для кожного з них діти – гордість, надія. Тож на святкові лінійки прийшли цілими родинами.

Під час урочистої лінійки в Іллінецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот у вітальному слові зазначила, що першокласники 2018 року дають старт “Новій українській школі”. А майбутнім випускникам побажала успішного та гарного навчального року на порозі дорослого та самостійного життя.

З Днем знань та початком нового навчального року учнів, батьків та педагогічні колективи Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 вітав заступник начальника управління освіти Олексій Животівський, а Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія №2» – головний спеціаліст управління освіти Оксана Мазур.

Від Іллінецької міської ради першокласникам були вручені подарунки.

У черговий раз школи гостинно відчинили для учнів свої двері і запросили у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Leave a reply