Свято інтелекту, гордості й таланту

1 червня 2017  року в  будинку культури відбулося свято «Таланти Ілліннеччини – 2017». Його учасниками стали учні навчальних закладів, їх батьки та вчителі, керівники шкіл, працівники управління освіти,  методичного кабінету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

Свято обдарованих дітей та їх наставників, приурочене до   Міжнародного дня захисту дітей. У рамках проведення свята «Таланти Ілліннеччини – 2017» були нагороджені грамотами, дипломами  майже 100  учнів – переможців ІІ та  ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін; ІІ   та  ІІІ етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка;  конкурсів, фестивалів та спортивних змагань.

Школярів та педагогів привітала та вручила  Почесні грамоти, подяки, грошові премії начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот. Спортивні  команди  нагородили наборами м’ячів.

Учні – призери є гордістю і надією нашої ОТГ, їхніми знаннями і вміннями, успіхами і звершеннями ми пишаємось сьогодні. Це – майбутня еліта нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна відродиться і розправить свої могутні крила.

Яскравим супроводом свята стали номери зразкових танцювальних колективів «Фантазія» та «Ілляночка» та виступи вокалістів загальноосвітніх навчальних закладів.

Радість, сміх, щирі слова, фото на пам’ять, цікаві діалоги – все це стало лейтмотивом зустрічі талановитої учнівської молоді та старшого покоління. Завершилося свято великою вірою в те, що успіхам і талантам дітей – зростати, високому майбутньому держави – бути!

Leave a reply