Свято в Жорнищах

Славним минулим і сьогоденням, своїми попередниками і сучасниками, дорослими і дітьми пишається  мальовниче село Жорнище.

Багатий цей край родючими землями, квітучими садами, чудовими краєвидами. Тут проживають працьовиті, талановиті й просто щирі та гостинні  люди. Вони вміють працюють на Землі-матінці й вміють гарно відпочивати.

Закінчилась найвідповідальніша пора для господарства – жнива. Тож  в честь цієї важливої події для всієї громади було  проведено свято для жителів села.

Ведучими концерту були бібліотекар Бондар Н. П. та директор будинку культури Герасимець М.А.

Святковий настрій присутнім подарували народний ансамбль  української пісні “Жорнищанка” (кер. Прокопенко І.І. ), дитячий фолькльорний ансамбль «Мальви» (керівник  Герасимець М.А.), Петренко Інна, учениця Жорнищенської ЗОШ I-III ст., народний  ансамбль української пісні «Відлуння» Іллінецького районного будинку культури (керівник   Левченко Л.Г.).

Незабутні спогади лишились в односельчан від виступу заслуженого журналіста України, багатолітньої ведучої програми «Дзвони Чорнобиля» Тамари Хрущ.

Також  в гості до односельчан завітав колишній житель с.Жорнище Микола Мороз, який виконав улюблені всіма  українські пісні та іноземні хіти.

Вшанували в цей день захисників України, учасників АТО на Сході нашої держави, котрі мужньо й самовіддано захищали та захищають рідну землю від ворога. Їх у селі проживає 23 чоловіки.

Односельчани Жорницької громади  вдячні організаторам за чудовий відпочинок.

Leave a reply