Свято випуску у «Колоску»!

Ось і підходить до завершення черговий навчальний рік. Спливли в історію заняття, розваги, прогулянки, екскурсії, різні події, які запам’ятаються надовго, і одна із таких пам’ятних подій – останній випускний бал у дитсадочку.

Музичний керівник – Наталя Письменна разом з вихователями підготували та організували цікаве, змістовне свято, яке запам’ятається малечі надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у садочку. Вихователі Ніна Свинар, Анна Скляр, Марина Шевчук були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

Випускники були дуже гарні і щасливі. Дівчатка з зачісками у бальних сукнях, хлопці у краватках, під бурхливі оплески урочисто ввійшли до яскраво прикрашеної, святкової зали. Ними пишалися всі: батьки, гості та колектив дошкільного закладу. Дошкільнята співали пісні, декламували вірші, дарували танцювально-хореографічні композиції. Особливим, незабутнім був прощальний вальс, який випускники танцювали перший раз у житті.

А далі — зворушливі виступи: вірш про донечку, спільний танець мам і доньок, пісня від хлопчиків в дарунок матусям і, звичайно, квіти, квіти… Тому не обійшлося без сліз радості та смутку батьків і дітей.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася завідувач дитсадка Лариса Мазур, вона побажала дітям щасливої дороги у майбутнє, доросле життя та гарного навчання в школі, вручила кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка та подарунки від міського голови Володимира Ящука. А ще випускники отримали подарунки, які підготували для них працівники дошкільного закладу. Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників, їх батьків та колективу дошкільного закладу.

 

Закінчилося свято прощальним таночком з барвистими повітряними кульками, які потім відпустили у вільний політ, як символ прощання з дитинством. Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців дошкільного закладу «Колосок».

Leave a reply