«Символічно, що спецпогашення марки «Доброго вечора, ми з України» саме сьогодні - у День державності України», - Сергій Борзов

«Символічно, що спецпогашення марки «Доброго вечора, ми з України» саме сьогодні - у День державності України», - Сергій Борзов
На Вінниччині, як і по всій Україні, відбулась процедура спецпогашення та введення в обіг поштової марки «Доброго вечора, ми з України».
Процедуру спецпогашення провели Начальник ОВА Сергій Борзов спільно з керівником Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» Володимиром Шаловінським.
«Символічно, що спецпогашення марки «Доброго вечора, ми з України» саме сьогодні – у День державності України, адже це утверджує нашу ідентичність як нації. 28 липня 988 року Володимир Великий хрестив Київську Русь, і після цього вона стала квітучою та розвиненою державою. Москва з’явилася лише через 150 років після цього, що в черговий раз засвідчує брехливість російських заяв та спадкоємність понад тисячолітньої історії українського державотворення, нашу незалежність від росії. Це дуже важливо для мене та для майбутніх поколінь», – зауважив Сергій Борзов.
Марка«Доброго вечора, ми з України» вже четверта, яку випускає Укрпошта. Тематику та ескіз марки традиційно обирали українці шляхом голосування і застосунку «Дія» та в соцмережах Укрпошти. В голосуванні взяли участь більше 900 тисяч респондентів.
Ескіз поштової марки, конвертів, листівки та штемпелів спецпогашення виконала дизайнерка-графік та викладачка живопису Анастасія Бондарець. На створення ескізу художницю надихнула сама фраза. А також вона була під великим враженням від героїзму аграріїв. Тому основою зображення став трактор, що тягне танк, який символізує незламність українців.
«Саме завдяки сміливості, силі духу наших людей Україна відома в усьому світі, адже українці зараз боронять не лише незалежність нашої держави, а й захищають увесь демократичний світ. Наш народ також славиться своїм працелюбством і хазяйновитістю. Ця марка – лише невеликий внесок «Укрпошти», який пояснює сутність фрази «Доброго вечора, ми з України», – зазначив Володимир Шаловінський.
Загальний тираж марок становить 5 млн примірників, з яких 3 мільйони – з номіналом М (еквівалент 18 гривень) для оплати поштових відправлень всередині країни та 2 мільйони – з номіналом W (еквівалент 1,5 долара), призначеним для оплати міжнародної поштової кореспонденції.
Поштові марки «Доброго вечора, ми з України» номіналом M та W можна придбати у відділеннях Укрпошти або онлайн-в магазинах пошти, на Amazon та EBay. На реалізацію марок буде встановлений ліміт: два маркові аркуші кожного номіналу, два конверти першого дня, 10 конвертів – з другого дня та максимум 10 листівок на одне замовлення. Також запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.
Leave a reply