Тестуванням з математики розпочалася сьогодні основна сесія ЗНО - 2020  

Тестуванням з математики розпочалася сьогодні основна сесія  ЗНО - 2020  

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) розпочалася сьогодні, 25 червня, тестуванням із математики і завершиться 17 липня тестуванням із хімії.

Організовано роботу 3  пунктів тестування в закладах освіти: Іллінецькому державному аграрному коледжі, Іллінецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, Іллінецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2».

Пункти тестування відповідають вимогам Постанови головного державного санітарного лікаря України та забезпечені необхідними засобами захисту.

Учасників тестування організовано підвезено до пунктів тестування з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів.

До роботи в них залучено понад 100 педагогів. Наймаштабніше тестування – з української мови і літератури – відбудеться 30 червня; з англійської мови – 7 липня; з фізики – 2 липня, з історії України – 9 липня; з біології — 13 липня; з географії – 15 липня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня.

 У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску. 

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО. 

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти. 

Щиро бажаємо кожному учаснику, кожній учасниці в безпечних умовах показати свій найвищий результат на ЗНО. 

Leave a reply