Тільки спільно ми будемо вирішувати всі питання розвитку територіальних громад

На цьому Іллінецький міський голова наголосив у ході проведення загальних зборів  громадян у селах  Павлівка та Слобідка.

Про роботу за 2016 рік інформувала в.о. старости Людмила Білоус. Як зазначила Людмила Григорівна  велика  увага  приділялася благоустрою  населених пунктів та ремонту  доріг.  Було  замовлено  та  виготовлено  технічну  документацію  на ремонт дороги на вулиці  Зарічна у с.Павлівка.  Ремонт  цієї  вулиці   обійшовся  в 160 тисяч. Підсипано щебеневою сумішшю та відсівом  вулиці  Польова, Першотравнева, Дружби  у с.Павлівка та  провулок по  вулиці Суворова в с.Слобідка, на  що витрачено 260 тисяч. Також  50  тисяч  з місцевого бюджету перераховано  дорожній  службі для проведення  ремонту  асфальтного покриття по вулиці  Центральній  в  с.Павлівка.

За підтримки базових сільськогосподарських підприємств СТОВ «Злагода» й фермерського господарства «Україна» та за бюджетні кошти встановлено 6  автобусних  зупинок, 4 –  в с.Павлівка  та  2 –  в с.Слобідка. Зупинки  розміщено  там,  де  школярі  чекають  на шкільний  автобус.

Придбано   баки  для  сміття,  на що  було  перераховано  50  тисяч гривень з  бюджету  сільської  ради. Баки  встановлено в с. Павлівка  та с. Слобідка.

В обох селах облаштовано  дитячі  майданчики. Проведено  ремонт  пам’ятного  знаку  загиблим воїнам у роки Другої світової війни в  селі  Слобідка. Перераховано  кошти  на  придбання  комп’ютера в  школу, виділялись кошти для  організації підвозу  учнів,  придбання  підручників, харчування дітей.

Для працівника з благоустрою придбано  2  мотокоси, бензопилу,  бетономешалку, граблі, лопати, ножовки,  розкладну  драбину.

Розповіла Людмила Григорівна й про основні планові завдання на 2017 рік. Розпочато роботи щодо капітального ремонту вуличного освітлення в селі Павлівка. Виготовляється проектно-кошторисна документація, закуплено бетонні електроопори. Буде й надалі проводитись ремонт доріг, адже є ще чимало проблемних ділянок. Не планували  робити ремонт  в Будинку культури с.Павлівка, однак необхідно  ремонтувати  приміщення, оскільки стіни й підлога вражені грибком. Проблем багато, тож працювати є над чим.

Міський голова подякував за співпрацю в.о. старости Людмилі Білоус, позитивно оцінивши роботу старости та Павлівського старостату. Володимир Миколайович зауважив, що активна діяльність старости, небайдужа позиція жителів територіальної громади, підтримка керівників базових сільськогосподарських підприємств є ключовим чинником у вирішенні місцевих проблем. В цьому основна суть децентралізації – щоб переважна більшість рішень приймались на місцях. Усі рішення, проекти, спрямовані на поліпшення життя людей, будуть підтримані. Подякував Володимир Миколайович й керівнику сільськогосподарського  підприємства СТОВ “Злагода” Віктору Лисаку  за підтримку та допомогу в багатьох питаннях: благоустрою, харчуванні дітей, зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери та ін.

У ході зустрічі відбувався відкритий діалог між представниками влади і громадою. Іллінецький міський голова та в.о. старости дали відповіді на поставлені запитання.

Leave a reply