ТОВ "Люстдорф" придбано два кисневі концетратори для Іллінецької міської лікарні

ТОВ "Люстдорф" придбано два кисневі концетратори для Іллінецької міської лікарні
Сьогодні міський голова Володимир Ящук, директор з виробництва ТОВ «Люстдорф» Андрій Сопрунов та головний інженер підприємства Юрій Доценко передали КНП «Іллінецька міська лікарня» міської ради два кисневі концентратори.
«Боротьба з пандемію COVID-19 справа усіх свідомих та небайдужих громадян, громади, бізнесу. Я вдячний керівництву ТОВ «Люстдорф», що не залишились осторонь та придбали таке необхідне медичне обладнання. Це дасть змогу покращити надання допомоги жителям нашої громади та допоможе одужати не одному хворому», – сказав міський голова Володимир Ящук.
Подякував за підтримку й головний лікар КНП «Іллінецька міська лікарня» міської ради Микола Масленчук.
«Це обладнання вкрай необхідне на даний час. Адже з 1 березня цього року Іллінецька міська лікарня розпочала прийом та лікування хворих на COVID-19. Було розгорнуто 40 ліжок. Однак ситуація досить складна й сьогодні я підписав наказ про відкриття ще 10 ліжок. При середньому та важкому перебігу COVID-19 киснева підтримка така ж важлива, як і медикаментозне лікування. Ці два концентратори дадуть можливість забезпечити киснем 4 пацієнтів. То ж велика подяка нашим благодійникам», – зауважив Микола Максимович.
Leave a reply