Триває підготовка дошкільних  навчальних закладів до нового 2017 - 2018 навчального року

Протягом літніх місяців проводиться підготовка дошкільних установ міської об’єднаної територіальної громади  до нового навчального року.

 На даний час завершено поточні ремонти в міських дошкільних навчальних закладах: №1 «Сонечко», №5 «Колосок», №6 «Струмочок».   Зокрема в цих дошкільних установах були проведені такі роботи:  замінено елетропроводку, умивальники, зливні бачки, переклеєно шпалери,  пофарбовано приміщення та ігрові майданчики. Справжнім сюрпризом для вихованців Іллінецького дошкільного навчального закладу №6 «Струмочок» став невеличкий фонтан, який придбали за кошти міської ради. В цілому ж для проведення ремонтних робіт управлінням освіти міської ради було закуплено фарбу на суму понад  50 тис. грн. Окрім бюджетних  були використані батьківські та благодійні кошти.

Одним із актуальних питань сьогодення є впровадження заходів з енергозбереження. З метою зменшення витрат на опалення та забезпечення належного температурного режиму в дошкільних навчальних закладах встановлено твердопаливний котел в дитячому садку «Пролісок» м.Іллінці, розпочато капітальний ремонт системи опалення в Пархомівському дошкільному навчальному закладі «Ромашка», загальна вартість якого становить 78 тис. грн. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на заміну котлів на енергозберігаючі в Жаданівському дошкільному навчальному закладі та  Іллінецькому  дитячому садку №1 «Сонечко».

 

Leave a reply