Загальні збори громадян у Павлівському старостинському окрузі

Відповідно до вимог чинного законодавства у населених пунктах Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади триває проведення загальних зборів громадян. У п’ятницю, 20 квітня, загальні збори відбулись у селах Павлівка та Слобідка. Участь у їх проведенні взяли перший заступник міського голови Олег Дмитрик, заступник міського голови Людмила Трохимець, начальник управління освіти міської ради Світлана Крот, директор комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради.

В.о. старости Людмила Білоус прозвітувала перед жителями Павлівського старостинського округу про проведену роботу в 2017 році. Як зазначила Людмила Григорівна  велика  увага  приділялася благоустрою населених пунктів та покращенню їх  інфраструктури. Проведено капітальний ремонт вуличного освітлення на вул. Центральна у с.Павлівка, на що з бюджету об’єднаної  громади виділено 519 тис. грн. За підтримки базових сільськогосподарських підприємств СТОВ «Злагода» й фермерського господарства «Україна» та за кошти місцевого бюджету відремонтовано підлогу в фойє сільського будинку культури, встановлено ринви для водовідведення. Упорядковано кладовища в обох селах, огороджено дитячі  майданчики. Встановлено   баки  для  збору ТПВ та пластику. З метою увічнення подвигу жителя села Павлівка Сергія Небожака, котрий віддав своє життя за суверенітет та незалежність України  на сільському Меморіалі Слави встановлено пам’ятну стелу, котру урочисто відкрито 9 травня минулого  року.

Розповіла Людмила Григорівна й про основні планові завдання на 2018 рік. Планується освітити всі вулиці у с.Слобідка та завершити освітлення вулиць у с.Павлівка. Завершити капітальний ремонт глядацької зали сільського будинку культури у с.Павлівка та вирішити питання з опаленням сільського будинку культури у с.Слобідка. Розроблено проект щодо створення на базі сільської бібліотеки сучасної мультимедійної бібліотеки, забезпечення її комп’ютерною технікоюта швидкісним інтернетом.  “Планів багато, аби лише вистачило фінансового ресурсу”, –  зауважила в.о. старости.

Заступники міського голови подякували Людмилі Білоус за співпрацю, позитивно оцінивши роботу старости Павлівського старостату та запевнили, що всі проекти, спрямовані на поліпшення життя людей будуть підтримані. Вони наголосили, що активна діяльність старости, небайдужа позиція жителів територіальної громади, підтримка керівників базових сільськогосподарських підприємств є ключовим чинником у вирішенні місцевих проблем. В цьому основна суть децентралізації – щоб переважна більшість рішень приймались на місцях.

Leave a reply