Центральна виборча комісія України оприлюднила офіційні результати виборів депутатів Вінницької обласної та Вінницької районної рад

Центральна виборча комісія України оприлюднила офіційні результати виборів депутатів Вінницької обласної та Вінницької районної рад
До списку виборців по нашому територіальному виборчому округу №8 з виборів депутатів обласної ради, до якого входили Іллінецька, Гніванська, Немирівська, Липовецька міські, Сутисківська, Тиврівська, Вороновицька селищні об’єднані територіальні громади, було внесено 98370 чоловік, участь у голосуванні взяли 43940 (45%). За підтримки 2052 виборців Іллінецьку міську об’єднану територіальну громаду у Вінницькій обласній Раді представлятиме Василь Васильович Пиндус, директор Іллінецького державного аграрного коледжу, який балотувався за списком політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». Всього до депутатського корпусу обласної Ради обрано 84 депутати.
До Вінницької районної ради обрано 64 депутати. Іллінецьку та Липовецьку, Погребищенську міські, Турбівську, Оратівську селищні об’єднані територіальні громади було віднесено до територіального виборчого округу №3. Участь у голосуванні на цьому виборчому окрузі взяли 40690 виборців (48%), із 85589 чоловік, внесених до списку. Троє іллінчан здобули підтримку виборців та були обрані депутатами Вінницької районної ради. Так від політичної партії «Слуга Народу» депутатом Вінницької районної ради обрано Дмитрика Олега Вікторовича, першого заступника Іллінецького міського голови, за якого свої голоси віддали 1395 жителів 3 виборчого округу. 1245 виборців підтримали кандидатуру Таранюк Наталії Федорівни, редактора ПП «Редакції газети «Трудова слава», представницю політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». За Геновського Володимира Васильовича, директора ТОВ «Колорит Агро», представника політичної партії «Європейська Солідарність» проголосували 1116 виборців. Немає сумнівів, що новообрані депутати плідно працюватимуть у складі депутатського корпусу обласної та районної рад на благо громад Вінниччини.
Вітаємо Василя Пиндуса, Олега Дмитрика, Наталію Таранюк, Володимира Геновського та зичимо міцного здоров’я, натхнення, успіхів в усіх справах та починаннях задля розвитку Іллінеччини та благополуччя її мешканців.
Leave a reply