Цінуємо хліб змалечку

Усім відомо, що виховувати у дітей шанобливе ставлення до хліба та праці дорослих потрібно змалечку.

У дитячому садку «Сонечко», що в Іллінцях, приділяється велика увагу цьому питанню. Вихователі дошкільного закладу проводять заняття, де розповідають про важливість праці хліборобів, пекарів, разом з дітками переглядають телепередачі про шлях зернятка до столу, грають  сюжетно-рольові ігри «Магазин», «Пекарня», вивчають вірші, загадки, прислів’я та приказки про хліб і хліборобів, читають  оповідання, казки на дану тему.

Та найбільше вразила дітей екскурсія на кооперативне підприємство “Іллінеціхліб”, організована вихователями Бевз О.Ю., Павлішиною С.А. Працівники продемонстрували малятам процес випікання хлібобулочних виробів. З великим інтересом «маленькі чомучки» спостерігали за процесом замішування тіста, формування різноманітних виробів. Скільки щастя було в дитячих оченятах, коли вони побачили, як з печі виймали запашний свіжовипечений хліб. Діти із задоволенням вдихали аромат свіжої випічки і небайдуже поглядали на солодкі смаколики – булочки, рогалики, пиріжечки. Маленькі відвідувачі були вражені різноманіттям хлібобулочної продукції підприємства. Час екскурсії сплинув непомітно.

А наприкінці – небувала радість! Пекарі почастували дошкільнят  духмяними свіжими булочками з маком. Задоволені усмішки на обличчях малят були найкращою подякою для працівників підприємства.

Радісні та щасливі діти поверталися в дитячий садок. Вони ділилися враженнями про екскурсію між собою, а ввечері навперебій розповідали про побачене своїм батькам.

Тож колектив дошкільного навчального закладу “Сонечко” щиро вдячний працівникам пекарні за виявлену турботу й  увагу до наших дошкільнят.

Leave a reply