Турбота про дітей

Пріоритетним завданням в Жаданівському ДНЗ «Берізка» є створення належних умов для отримання дітьми якісної дошкільної освіти.

За бюджетні кошти зроблений капітальний ремонт приміщень групи «Калинка»: замінено підлогу на ламінатне покриття, утеплені стелі, вирівняні стіни, встановлені енергозберігаючі люстри, та металопластикові двері аварійного виходу. В результаті – інтер’єр приміщення відповідає санітарно-гігієнічним та художньо-естетичним вимогам.

Осторонь не стояли батьки та спонсори, які долучилися до створення комфортних умов малюкам.

За виручені кошти «Осінньої ярмарки», яку провели батьки, діти та працівники дитячого садка встановлена вхідна хвіртка, закуплено тачку для перевезення дров, ваги і посуд для харчоблоку, магнітну дошку для занять з дітьми.

За позабюджетні кошти облаштовані металопластикові вхідні двері у двох групах на суму 11350 грн., спонсор Олег Наконечний, директор ФГ «Деметра». А за благодійні кошти Сергія Шевчука, директора ТОВ «ШЕФФ-ГРУП», придбана дитяча стінка вартістю 5700 грн.

Увага до вирішення проблем дитячого садка та добрі справи допомагають зробити життя та побут малюків цікавим, комфортним та повноцінним.

Leave a reply