ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ У «МАЛЯТКУ»

В дошкільній освіті відбуваються модернізаційні процеси. Освітянський простір накрило потужною хвилею сучасних інноваційних технологій. Зросли вимоги до педагога, його особистісних якостей та рівня професійної підготовки. Та й самі педагоги прагнуть до постійного самовдосконалення. Своїми знаннями та досвідом роботи діляться з колегами під час «Тижнів педагогічної майстерності»,  які проходять у кожному закладі дошкільної освіти.

Нещодавно такий захід відбувся в Іллінецькому дошкільному навчальному закладі  № 4 «Малятко», на якому були присутні колеги з інших дитячих садків та члени атестаційної комісії управління освіти Іллінецької міської ради, які оцінювали роботу вихователів, що атестуються.

Вихователь Тамара Іванина продемонструвала інноваційні форми і методи роботи з дітьми під час пошуково-дослідницької діяльності. Світлана Зінченко – провела сучасне інтегроване заняття з дітьми раннього віку, а керівник музичний Людмила Вергелес працювала за новою технологією над розвитком музичних здібностей малюків.

Учасники заходу оглянули розвивальне середовище та поспілкувалися з вихованцями.

Leave a reply