У День захисту дітей управлінські рішення в громаді приймали діти

    Цікавий захід, як для дітей, так і для дорослих, було проведено сьогодні у міській раді – день відкритих дверей для учнів міських шкіл. Діти мали можливість ознайомитись з роботою міської ради, поспілкуватись з міським головою Володимиром Ящуком, його заступниками, спробувати себе у ролі очільника міської об’єднаної територіальної громади, секретаря, заступника міського голови та депутатів на імпровізованій сесії міської ради. На якій у цей день розглядались питання, що стосувались реалізації у місті цікавих для дітей проектів та їх планів на майбутнє.
Як свідомі громадяни своєї держави, депутати проголосували проти відміни оцінювання у загальноосвітніх школах громади, зауваживши, що все ж таки контроль необхідний, та підтримали пропозицію щодо виплати грошової винагороди від міського голови золотим медалістам, ухвалили рішення про обмеження руху скутеристів у центрі міста, відкриття піцерії та будівництво фонтану. Чимало з присутніх висловили своє бажання після завершення навчання стати міським головою, тож Володимир Миколайович переконався, що гідна зміна підростає. Як додаткові, з ініціативи депутатів, були внесені питання про підвищення заробітної плати батькам, покращення фінансування навчальних закладів та придбання сучасного спортінвентаря для шкіл. Від такої кількості завдань новообраний міський голова Женя Гарник навіть трохи захвилювався та його підтримав діючий міський голова, який запевнив, що міська влада робитиме все можливе, аби створити належні умови для навчання, розвитку, відпочинку дітей і молоді в об’єднаній громаді.
«День захисту дітей – це не лише свято. Це день, коли ми, дорослі, повинні вкотре задуматись про те, що ми можемо зробити для наших дітей. Проблем є багато, коштів завжди не вистачає, однак ми будемо працювати, щоб школи та садочки в громаді стали яскравими, затишними, теплими, щоб там було сучасне навчальне обладнання, комп’ютерні класи, дитячі та спортивні майданчики. Багато у цьому напрямку вже зроблено протягом двох минулих років, ще більше роботи попереду. Для нас дуже важливо, щоб ви, дорогі діти, росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим», – зазначив міський голова.
Володимир Миколайович привітав діток зі святом та вручив пам’ятні сувеніри й солодкі подарунки.
На згадку про зустріч зробили спільне фото біля міської ради.

Leave a reply