У селі Жадани урочисто відкрито дитячий ігровий майданчик

Для дітей, які проживають у селі Жадани Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, 1 червня відбулась особлива подія – відкриття ігрового майданчика. Кошти на придбання гойдалок, каруселі, гірки, драбинок було виділено з Державного бюджету за підтримки народного депутат України Руслана Демчака. Свою допомогу в облаштуванні дитячого майданчика надали – підприємець Сергій Шевчук та начальник цеху Сорочанського лісгоспу ДП «Іллінецьке лісове господарство» Олександр Нагорний.
Подякувати за такий чудовий подарунок до Дня захисту дітей прийшла малеча, школярі, батьки, педагогічні колективи школи та дитячого садочка, просто жителі села.
Після урочистого моменту перерізання стрічки дітлахи одразу ж побігли випробовувати нові гойдалки та інші розваги. Майданчик їм дуже сподобався. Та й розташований він у зручному місці, в парковій зоні, в тіні дерев, тож навіть у літню спеку діти зможуть активно проводити тут свій вільний час.
Розділити радість цієї події завітали на свято Іллінецький міський голова Володимир Ящук, представники міської ради, помічник народного депутата Ігор Школьний.
Володимир Ящук та Ігор Школьний привітали громаду села та дітлахів зі святом. Побажали малечі щасливого дитинства, здійснення усіх мрій, вірних друзів, міцного здоров’я та сонячних посмішок.
Ігор Сергійович розповів, що це вже 8 дитячий майданчик, який облаштовано в районі за сприяння народного депутата України Руслана Демчака.
Зі словами вдячності народному депутатові, міському голові, підприємцям, усім жителям села, хто долучився до цієї гарної справи, виступила в.о. старости Жаданівського старостинського округу Раїса Кучковська. Від імені батьків та дітей подякували жительки села Нідзельська Світлана та Борейко Любов.
Яскравих барв додали святу виступи вихованців дитячого садочка «Берізка», шкільних творчих колективів «Парасолька», «Глорія», солістів Сорочанського сільського будинку Михайла Сірука та Оксани Вергелес, учительки іноземної мови Жаданівської школи, аматорки самодіяльного мистецтва Аліни Антоненко.
Закінчились урочистості, дорослі повернулися до своїх справ, а на майданчику й далі лунав дитячий сміх, вирували ігри та розваги.

Leave a reply