У громаді відкрито ще одну сучасну мультимедійну бібліотеку

Паріївська сільська бібліотека, яка розпочала свою роботу в 1950 році, знову відкрила свої двері для читачів, але вже в осучасненому форматі – оновлено книжковий фонд, встановлено комп’ютери з доступом до мережі Інтернет, ксероксну техніку, придбано плазмовий телевізор та цікаві ігри для дітей.
На свято завітали міський голова Володимир Ящук, його заступники – Олег Дмитрик та Людмила Трохимець, секретар міської ради Наталія Чигрин, провідний методист Центру культури, мистецтв та естетичного виховання Іллінецької міської ради Юлія Весна, в.о. старост сіл, керівники структурних підрозділів міської ради, культпрацівники району, представники засобів масової інформації, і звісно – віддані, постійні, читачі бібліотеки.
Традиційно господарі шанованих гостей зустрічали запашним короваєм та щирою піснею у виконання учнів місцевої школи.
Усіх присутніх з гарною подією привітав міський голова Володимир Ящук. Він зазначив, що оновлена бібліотека – це унікальний простір, який створюється у селі, орієнтований не лише для діток, а й будь-кого, хто має бажання провести свій час з користю. Комп’ютери, Інтернет, сучасне інтерактивне ТВ – це те майбутнє, яке очікують решта наших бібліотек. Адже у новому форматі вже відкриті такі мультимедійні бібліотеки у селах Василівка та Павлівка. І ця робота буде продовжуватись.
Діловод Паріївського старостинського округу Алла Допіра висловила вдячність керівництву міської об’єднаної територіальної громади та меценатам – директору ТОВ «Золоті Луки» Вадиму Рекуненку, директору СФГ «Урожай» Володимиру Пісковському, директору СФГ «Скіф» Миколі Драмарецькому за фінансову підтримку у проведенні ремонту закладу культури та придбання необхідної оргтехніки.
Символічну стрічку перед бібліотекою перерізали найактивніші юні читачі. Адже саме вони з нетерпінням чекали цього дня. І очікування виправдалися – світла, тепла, затишна бібліотека, вдало облаштована на кворкінгові зони: для навчання, спілкування, ігор; відкрите цифрове, книжкове, краєзнавче середовище. Це яскравий приклад нової моделі відносин «бібліотека-відвідувач».

Leave a reply