У громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав

У громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав
Сьогодні в Іллінецькій міській мультимедійній бібліотеці відбулися урочистості, приурочені до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Розпочався урочистий захід з вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих в Республіці Афганістан іллінчан.
Зі словами щирої поваги до присутніх учасників бойових дій на території інших держав звернувся міський голова Володимир Ящук.
«У цьому залі присутні люди, які ризикуючи своїм життям, з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок та відповідальні миротворчі завдання в Югославії, Чехословаччині, Угорщині, Іраку та інших державах світу. На долю багатьох з вас випало брати участь у кровопролитній війні в Республіці Афганістан, яка принесла горе не в одну українську родину, залишила свій болючий слід у обелісках і пам’ятниках ще зовсім юним, майже дітям, воїнам-інтернаціоналістах. Виявлені вами стійкість і мужність – приклад служіння Батьківщині».
Володимир Миколайович побажав кожному із ветеранів, їх сім’ям, здоров’я, благополуччя, довгих років життя та мирного неба над головою. Він запевнив, що міська влада підтримувала і буде підтримувати учасників бойових дій на території інших держав, сприятиме вирішенню усіх питань, з якими вони звертаються.
Щирі слова вітань та побажання міцного здоров’я, довголіття, миру і добра адресував бойовим побратимам голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Іллінецької міської територіальної громади Василь Білозор.
Учасників бойових дій на території інших держав було відзначено Подяками Іллінецької міської ради, грамотами Української спілки ветеранів Афганістану , Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) міської територіальної громади.
З міського бюджету всім учасникам бойових дій на території інших держав виділено матеріальну допомогу.
По завершенню урочистостей ветерани бойових дій разом з міським головою поклали квіти до пам’ятника полеглим в Афганістані землякам.
Leave a reply