У єдності суперсила України!

У єдності суперсила України!

Місяць війни… Місяць нашої незламності, єдності, мужності нашої армії, героїчного протистояння ворогу, злагодженої роботи в тилу, людяності та підтримки.

З перших днів війни жителі Іллінецької міської територіальної громади демонструють неабияку згуртованість та бажання допомогти нашим захисникам, які за наше майбутнє стоять на передовій, а також людям, які через бойові дії змушені покинути свої домівки.

У такому єднанні і є суперсила України!

Кожного дня у нашій громаді здійснюється прийом, фасування та розподіл гуманітарної допомоги для постраждалих, приймають та годують людей, які змушені виїхати чи були евакуйовані з регіонів України, де ведуться бойові дії.

Волонтери, небайдужі жителі громади постійно збирають та відправляють передачі з усім необхідним нашим воїнам на передову. Це продукти харчування, смаколики, ліки, теплий одяг та взуття, маскувальні сітки, військова амуніція.

Іллінчани активно долучаються до плетіння маскувальних сіток, самотужки почали шити розгрузочні жилети для військових, які є невід’ємним атрибутом військової амуніції, налагодили виробництво протитанкових їжаків, проходять курси домедичної допомоги.

Дякуємо всім за патріотизм, за допомогу, за небайдужість! Єднаймося кожен на своєму місці, робімо все можливе, щоб зупинити ворога та вберегти нашу Україну!

Наші зусилля обов’язково увінчаються великою Перемогою!

Слава Україні!

Leave a reply