У харчоблоках закладів освіти Іллінеччини впроваджуватимуть систему НАССР

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука Іллінецьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області було організовано семінар-навчання для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти району та об’єднаних територіальних громад, працівників шкільних і дошкільних закладів, які мають відношення до харчування дітей, фізичних осіб-підприємців, що проводять обіг харчових продуктів, чи є власниками закладів громадського харчування. Участь у семінарі-навчанні взяв Іллінецький міський голова Володимир Ящук та начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Андрій Салюк.
Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Андрій Салюк розповів про основні вимоги та терміни щодо запровадження системи НАССР в харчоблоках закладів освіти, яка повинна посилити контроль щодо якості та безпечності харчових продуктів. Ця система дозволить зменшити кількість інфекційних захворювань, пов’язаних з організацією харчування в школах та дитячих садочках. Також були оговорені основні види порушень вимог санітарного законодавства, які реєструються в шкільних і дошкільних установах та шляхи їх вирішення.
Міський голова Володимир Ящук ще раз акцентував увагу присутніх на необхідності посилення контролю за якістю харчових продуктів, які постачаються у шкільні їдальні та дитячі садки, особистій відповідальності очільників освітньої галузі та керівників навчальних закладів за організацію безпечного та збалансованого харчування дітей.

Leave a reply