У населених пунктах об’єднаної громади тривають загальні збори громадян

Минулого тижня відбулись загальні збори громадян у селах: Борисівка, Хрінівка, Пархомівка.

11 квітня Іллінецький міський голова Володимир Ящук звітував про проведену роботу перед жителями села Борисівка: це і благоустрій населеного пункту, встановлення контейнерів для збору сміття, грейдерування та підсипка доріг, облаштування дитячого майданчика, тощо. Розповів Володимир Миколайович  й  про  плани та напрямки роботи на 2017 рік. Участь у загальних зборах громадян взяли: директор Іллінецької філії ПрАТ МХП «Миронівський хлібопродукт» Олексій Маруненко, депутат Іллінецької міської ради від цього виборчого округу Пало Зубачевський.

12 квітня відбулись загальні збори громадян жителів сіл Хрінівка та Пархомівка. Очолив робочу групу в складі начальників управлінь і відділів Іллінецької міської ради перший заступник міського голови Олег Дмитрик. Прибули на схід громадян й заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, керівники підприємств,  що орендують земельні частки-паї на території цих населених пунктів – СХК «Вінницька промислова група» та ТОВ «ШЕФФ-ГРУП».

Основним питанням порядку денного, як і зазвичай, був звіт в.о. старости Олександра Макогонюка про діяльність на посаді сільського  та в.о. старости за минулий рік. В.о. старости розповів про надходження до бюджету та використання бюджетних коштів, про  утримання закладів соціальної сфери, про проведення заходів з благоустрою територій населених пунктів.

Про те, як змінився бюджет колишньої Хрінівської сільської ради, у зв’язку з входженням до складу міської об’єднаної громади, як формується  бюджет об’єднаної громади, ведеться облік доходів та витрат по кожній громаді,  розповів перший заступник міського голови Олег Дмитрик. Олег Вікторович поділився перспективними планами щодо соціально-економічного розвитку об’єднаної громади. Детально зупинився й на тих проектах, які будуть реалізовані в селах Хрінівка та Пархомівка в цьому році. Зокрема,  заплановано облаштувати вуличне освітлення як в Хрінівці, так і в Пархомівці, перекрити дах, замінити огорожу, відремонтувати підлогу в Пархомівському дошкільному навчальному закладі «Ромашка».

Далі перед присутніми виступили керівники СХТ «Вінницька промислова група». Вони розповіли про діяльність підприємства, про суми податків, сплачених  в 2016 році та І кварталі 2017 року до місцевого бюджету, скільки спрямовано коштів на підтримку закладів соціальної сфери відповідно до соціальної угоди. Розповіли про плани підприємства в напрямку допомоги сільським громадам.

Активну участь в обговоренні взяв депутат Іллінецької міської ради Олександр Шимко.

Найбільш болюча проблема, котру озвучили жителі села Пархомівки під час сходу, це стан доріг по вулиці Набережній, Лісовій, Польовій та  доріг по селу в цілому.  Порушовалось й земельне питання, а саме, питання по землях державної власності, які не були розпайовані, однак заяви про надання у власність земельних часток паїв написали жителі інших регіонів. Нарікали жителі сіл на роботу поштового відділення. Висловлювали й зауваження до роботи в.о. старости Олександра Макогонюка, наголошуючи на непоінформованості населення з багатьох питань життєдіяльності громади.

Всі висловлені критичні зауваження взято на контроль для відповідного реагування.

Leave a reply