При Іллінецькій міській раді діятиме Молодіжна рада

При Іллінецькій міській раді діятиме Молодіжна рада
Сьогодні в залі засідань Іллінецької міської ради відбулися установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Іллінецькій міській раді. Віднині активна молодь матиме можливість брати участь у формуванні та реалізації молодіжної політики в громаді, зможе впливати на вирішення багатьох питань, пов’язаних із участю представників молодого
покоління в усіх сферах суспільного життя, а також впроваджувати цікаві ідеї та важливі для молоді проєкти.
В установчих зборах взяли участь секретар Іллінецької міської ради Ірина Колтунова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець, представники Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Анна Оцвера та Микола Стінянський, координатор проєкту «Молодіжний конгрес» Марина Остапенко, секретар Студентської ради Вінниччини Федір Дронов, члени ініціативної групи зі створення Молодіжної ради, кандидати до складу Молодіжної ради.
На початку засідання з вітальним словом до учасників установчих зборів звернулась секретар міської ради Ірина Колтунова:
«Дуже приємно спілкуватись з молоддю, котра прагне змін на краще та готова сама стати рушієм цих змін в нашій громаді. Вірте в себе, не бійтеся висловлювати свої думки, дискутуйте та ухвалюйте спільні рішення. Адже працювати у складі Молодіжної ради, бути причетним до розвитку громади, це неоціненний досвід та нові знання, які безперечно стануть вам у нагоді. Від міського голови Володимира Ящука щиро вітаю кожного з кандидатів до складу Молодіжної ради, бажаю конструктивної та продуктивної роботи сьогодні».
До складу Молодіжної ради увійшло 15  активних, дійових молодих людей з міста Іллінці та старостинських округів громади віком від 14 до 35 років. Серед них представники інститутів громадянського суспільства, учнівського та студентського самоврядування, освітяни, творча молодь, приватні підприємці та просто активні молоді люди нашої громади.

Шляхом відкритого голосування було обрано голову, заступника голови та секретаря Молодіжної ради. Очолюватиме новостворену Молодіжну раду голова студентського Парламенту Іллінецького державного аграрного коледжу, делегатка Студентської ради Вінниччини, харизматична та цілеспрямована Павліна Якубінська. Заступником голови Молодіжної ради обрано представника громадської організації «Діалог» Максим Руденко, секретарем Молодіжної ради – Анастасію Столяр, головного спеціаліста служби у справах дітей міської ради.

Представників Молодіжної ради при Іллінецькій міській раді з цією знаковою подією привітали головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Анна Оцвера та координатор проєкту «Молодіжний конгрес» Марина Остапенко дали практичні настанови щодо подальшої організації роботи та поради з власного досвіду громадської діяльності.

Подякувала молодим людям, які готові працювати на благо громади, побажала успіху, запевнила у підтримці важливих для молоді ініціатив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець.
 
Вітаємо усіх представників Молодіжної ради та сподіваємось, що вона стане центром молодіжної активності та ініціативи, навколо якого гуртуватиметься молодь нашої громади!
Leave a reply