У пам’ять про учасника АТО Олександра Ярового відкрито меморіальну дошку

Глибоко символічно та хвилююче, що саме у Міжнародний день миру в м.Іллінці було відкрито меморіальну дошку захиснику України Олександру Яровому.  Адже Олександр заради миру на український землі віддав найдорожче – життя.  Загиблий військовослужбовець служив у військовій частині В6250, родом він із села Володимирівка, але разом із дружиною Галиною та дітьми проживав у місті Іллінці. Тож меморіальну дошку встановлено на фасаді будівлі Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, де навчаються діти  Героя – син Сергій та донька Марійка.

На пам’ятний захід було запрошено батьків, дружину та рідних Олександра Сергійовича. Згадати про його подвиг, висловити співчуття родині загиблого, прийшли керівники міської об’єднаної територіальної громади та району,  учасники бойових дій в зоні АТО, друзі, учні й педагоги школи, усі хто знав, любив, поважав  Олександра.

До родини загиблого Героя зі  словами вдячності за сина, чоловіка, батька, справжнього воїна та патріота своєї держави звернулися голова Іллінецької міської ради Володимир Ящук, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Поїзд, голова громадської організації “Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій” Микола Стельмащук.  Спогадами про Олександра, як про щиру, добру людину, хорошого друга і вірного побратима, поділився його товариш, учасник АТО, в.о. старости сіл Тягуна та Володимирівка Іван Ребар.

Відкрили меморіальну дошку син Олександра Ярового Сергій та голова громадської організації “Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій” Микола Стельмащук.

Пам’ять Героя та усіх патріотів України, що загинули захищаючи її незалежність, вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки.

Leave a reply