У пріоритеті – харчування малюків

Організація збалансованого і раціонального харчування дітей в закладах дошкільної освіти – таке питання обговорювали на інструктивно-методичному семінарі медичних сестер, які працюють у дитячих садках Іллінецької міської ради. Семінар відбувся на базі Іллінецького дошкільного навчального закладу №6 «Струмочок».
Заступник начальника Держпродспоживслужби Ольга Семенова доповіла учасникам семінару про виконання вимог нормативно-правових документів, що регламентують питання організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти.
Про створення умов для безпечного та якісного харчування дошкільнят розповіла начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот, а методист Ганна Дацюк провела детальний аналіз стану справ з цього питання у кожному закладі дошкільної освіти.
Крім цього, медичні сестри взяли активну участь у складанні орієнтовного перспективного меню, презентації нових страв та технології їх приготування.
Досвідом роботи поділилися з колегами Оксана Миронюк та Наталія Біньовська, медичні сестри Іллінецького дошкільного навчального закладу №2 «Пролісок» та Іллінецького дитячого садка №6 «Струмочок».
Питання харчування малюків є пріоритетним у міської влади та управлінні освіти, адже це запорука здоров’я наймолодших мешканців Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

 

Leave a reply