У "Проліску" дошкільнят навчають електробезпеки

Електроенергія в сучасному суспільстві оточує нас усюди. Електротовари, електроінструменти, електрообладнання, електроустаткування  наповнили наше життя. Будь-яка поломка в системі електрозабезпечення порушує ритм та впливає на якість нашого життя.

Із дошкільного віку необхідно навчати дітей безпечно співіснувати зі світом електрики та безпечно користуватись усіма його дарами.

В комунальному закладі “Іллінецький дошкільний навчальний заклад  №2 «Пролісок» під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності працівники велику увагу приділяли питанню електробезпеки.

Цікавим було заняття у групі «Барвінок». Робітник з комплексного обслуговування Меленчук В.Г. показав дітям електроінструменти та розповів про особливості їх використання, про заборону користуватись ними дітям.

 Діти старшої групи №1 «Соняшник», вихователь Бондар Л.В., познайомились із електроустаткуванням дошкільного закладу, міста. На території закладу розташована підстанція СО «Іллінецькі електричні мережі». Діти спостерігали за собливістю роботи підстанції.

Розташування підстанції СО «Іллінецькі електричні мережі» на території КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» та проводів, які відходять із підстанції до всього мікрорайону, сприяє тому, що дошкільний заклад та СО «Іллінецькі ЕМ» постійно співпрацюють у питанні забезпечення безпечного співіснування.

Нещодавно негода, дощ із буревієм пошкодили частину дерев у районі розташування підстанції та над проводами, що могло бути причиною розриву проводів. Адміністрація закладу звернулась до директора СО «Іллінецькі електричні мережі» Павлова І.А.  з повідомленням про пошкодження, адже це спільна територія закладу й підстанції.  Це становило загрозу безпечного перебування дітей, батьків і працівників закладу.

Одразу прибула ремонтно – експлуаційна бригада Іллінецьких електричних мереж (майстер ремонтно – експлуаційної бригади Іллінецьких електричних мереж  Гнатюк Олександр Миколайович).

Працівники бригади швидко, професійно, кваліфіковано усунули всі проблеми, розчистили пошкоджені дерева, адже найгустіші насадження саме в районі проходження проводів підстанції та самої підстанції.

На території дошкільного навчального закладу стало безпечніше, світліше та естетичніше.

Педагогічний колектив садочка “Пролісок” дякує працівникам Іллінецьких електричних мереж за швидке реагування та вирішення проблеми, а дітки з нетерпінням  чекають на нові екскурсії по господарству електричних мереж.

 

Leave a reply