У рамках фестивалю народної творчості старостинських округів нашої громади «Від села до села» у с.Даньківка відбувся святковий концерт

У рамках фестивалю народної творчості старостинських округів нашої громади «Від села до села» у с.Даньківка відбувся святковий концерт
Такого велелюдного свята вже давно не було у Даньківці. Біля сільського клубу линула духова музика, варилась юшка, квітнуло старовинними та сучасними вишивками фойє закладу культури, духмяно пахли пироги, коржі з маком, струдлі, котрі приготували сільські господині, посміхались, спілкувались, раділи зустрічі сільчани, адже у цю гарячу серпневу пору рідко коли випадає хвилинка для відпочинку.
14 серпня, у православне свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього, чи як у народі кажуть Медового Спасу чи Маковея, у рамках фестивалю народної творчості старостинських округів нашої громади «Від села до села», присвяченого 30-ій річниці незалежності України, з концертною програмою «…І мого дитинства світ» у Даньківку завітали творчі працівники та аматори самодіяльного мистецтва Сорокського сільського будинку культури. Ініціатором таких обмінних концертів вже другий рік поспіль є директор Михайло Сірук та творчий, дружній колектив цього закладу культури.
Глядачі, а прийшли на концерт і дорослі, і малі з нетерпінням чекали святкового дійства. Завітали на захід й поважні гості – Іллінецький міський голова Володимир Ящук зі своїми заступниками Олегом Дмитриком і Людмилою Трохимець, директор виробничого підрозділу ПрАТ «Зернопродукт МХП» Віктор Бичков та генеральний директор ТОВ «ШЕФФ-АГРО» Сергій Шевчук, старости старостинських округів нашої громади.
Розпочався фестиваль з прологу про рідне село, батьківську хату, малу батьківщину, неньку Україну. За гарною українською традицією в.о. старост Бабинського та Сороцького старостинських округів обмінялися хлібами, а глядачів пригостили смачним короваєм.
Зі щирими словами вітань звернувся до присутніх та артистів міський голова Володимир Ящук.
«Я радий, що села Бабин і Даньківка є частиною нашої великої родини – Іллінецької міської територіальної громади, до складу якої входить на даний час 30 населених пунктів. Щиро зичу усім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та здійснення найзаповітніших мрій.
Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб села Бабин і Даньківка розвивалися, змінювалися на краще, – зазначив очільник громади. – До 30-річчя незалежності України ми плануємо відкрити Бабинську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, в якій за кошти державного бюджету та бюджету громади вже завершується капітальний ремонт. Медичний заклад буде забезпечний новим автомобілем та усім необхідним. До 1 вересня також буде завершено ремонт у Бабинській школі, де навчаються й діти з Даньківки. Є ще багато планів, спрямованих на те, щоб покращити життя наших людей. Переконаний – всі їх реалізуємо».
Володимир Ящук подякував за співпрацю та вручив грамоту міської ради підприємцю, меценату Сергію Шевчуку, який народився у Даньківці, переймається проблемами цього села та завжди підтримує усі добрі справи й починання. Сергій Миколайович виступив меценатом й цього святкового заходу.
Подякував міський голова артистам Сорокського сільського Будинку культури за таку гарну ініціативу.
Напередодні заходу Володимир Миколайович дізнався, що сільські дітлахи мріють про футбольний м’яч. Тож привіз у подарунок м’яча, щоб діти грали у футбол.
Сергій Шевчук та Віктор Бичков привітали своїх пайовиків зі святом та наголосили, що щоденна праця жителів села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Віктор Михайлович передав вітання від директора ПрАТ «Зернопроукт МХП» Володимира Прокопчука, вручив грошову підтримку музикантам Бабинського сільського духового оркестру.
На знак вшанування пам’яті захисників України різних поколінь, котрі віддали своє життя, захищаючи рідну землю, було делеговано представників для покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні.
Народний аматорський ансамбль української пісні «Світанок», вокально-інструментальний чоловічий гурт «Шарварок», дитячі танцювальні колективи «Глорія» та «Парасольки», ансамбль духових інструментів «Джаз бенд», квартет «Два + два», дует харизматичних сестер Руденко, родинний ансамбль троїстої музики Гусаріних, солісти-вокалісти Михайло Сірук, Оксана Вергелес, Світлана Лозун, Ольга Качур, Олена Стадник подарували глядачам різножанрову яскраву концертну програму. Лейтмотивом свята стала тема рідної землі, малої Батьківщини, матері, родини, України.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів рад Людмила Трохимець, староста Бабинського старостинського округу Леонід Стаднік професійним артистам та аматорам сцени за гарний концерт, високу професійну майстерність, незабутні емоції. Побажали невичерпного натхнення та творчих успіхів.
Leave a reply