У с. Бабин попрощалися з Героєм-Захисником України Сергієм Вовненком

У с. Бабин попрощалися з Героєм-Захисником України Сергієм Вовненком
Війна забрала життя ще одного нашого земляка, жителя села Бабин – Сергія Володимировича Вовненка, який загинув 29 червня, боронячи нашу Україну від російського окупанта.
І сьогодні, 6 липня, Іллінеччина прощалася зі своїм Героєм-Захисником України.
 
Сергію було 42 роки. Світлий, добрий, привітний та щирий чоловік, який завжди був надійною опорою для батьків, коханим чоловіком для дружини, найкращим татусем для донечки Іринки, вірним другом для сестри.
 
«Сергій дуже любив доньку, робив все для її щастя. Вона була його Всесвітом», – говорять односельчани згадуючи Героя.
 
У 1998 році Сергій Вовненко був призваний на строкову військову службу.
 
9 березня 2022 року, в час, коли росія розпочала повномасштабну війну проти України, чоловік був мобілізований на захист нашої держави. Він мужньо та самовіддано виконував накази командирів, пліч о пліч з побратимами, протистояв рашиським загарбникам. Але 29 червня 2022 року ворог безжально забрав його життя.
 
Провести Героя до місця вічного спочинку, розділити біль непоправної втрати з рідними прийшли односельчани, друзі, керівництво громади та усі хто його знав.
 
«Схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з вами, – звернувся перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик до рідних Героя. – За наше майбутнє Сергій віддав найдорожче – життя. Тому ми маємо триматися разом, задля Перемоги. Віримо у Збройні Сили України! Вони виженуть ворога з нашої землі. Герою вічна памʼять! Слава Україні!»
 
Щирі слова співчуття рідним та близьким Сергія висловила волонтер громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Оксана Попик. а також представники села, одногрупники.
 
Нестерпний біль, сум, сльози … У скорботній хвилині мовчання завмерли всі присутні. На честь Героя звучить Гімн України.
 
Поховали Героя на кладовищі у с. Бабин під триразовий збройний салют.
 
Слава Героям України!
 
Вічна і світла пам’ять Герою-Захиснику України Сергію Вовненку…
Leave a reply