У с.Бабин розпочато капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини

У с.Бабин розпочато капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини
У травні розпочато капітальний ремонт Бабинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Проводиться він за рахунок коштів субвенції Державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості, та співфінансування з бюджету громади. Міський голова Володимир Ящук разом з першим заступником Олегом Дмитриком ознайомились з ходом робіт, поспілкувалися з головним лікарем комунального підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” міської ради Олександром Бабушком та представниками підрядної організації.
Також Володимир Миколайович та Олег Вікторович побували ще на одному об’єкті у Бабині, де тривають ремонтні роботи. Це приміщення колишнього гуртожитку, в якому планується облаштувати офіс старостату. На даний час старостат розміщується на виїзді з села, що створює багато незручностей як для відвідувачів, так і працівників. Адже окремим жителям Бабинського старостинського округу, для того, щоб звернутись до старости чи діловода необхідно подолати чималу відстань. Саме тому було прийнято рішення, що старостат має розміщуватись в центрі села Бабин, що зручно жителям і с.Бабин, і с.Даньківка. Кошти на ремонт виділяються з бюджету громади. Вагому допомогу надає фермерське господарство «ШЕФФ-АГРО». Також допомагають у реалізації цього проєкту ТОВ «БЕСТІНВЕСТЕНЕРГО», ТОВ «ГАРАНТІНВЕСТАГРО».
Спільно зі старостою Бабинського старостинського округу Леонідом Стадніком очільник громади обговорив окремі питання щодо продовження ремонтних робіт.
 
Leave a reply