У селі Борисівка працюватиме швейне підприємство

Швейне підприємство ТОВ «VARVARA SV», яке випускає спецодяг для працівників різних сфер діяльності, розпочало свою роботу у с. Борисівка нещодавно. Розміщені виробничі потужності у приміщенні колишньої Борисівської школи. За інформацією, наданою директором з виробництва Оксаною Гутник, наразі на виробництві працевлаштовано 30 людей. Є серед них швачки та закрійниці, бо працюють тут переважно жінки, з відповідною професійною освітою та стажем роботи, є й такі працівниці, які навчаються та проходять стажування безпосередньо на підприємстві. 
Найближчим часом планується відкриття другого цеху та збільшення штату співробітників до 50 чоловік. На даний час завершується ремонт приміщення, справа за встановленням, підключенням і налагодженням устаткування. 
Взагалі реалізація інвестиційного проекту передбачає створення 180 робочих місць та розширення виробництва до 7-8 цехів. Загальний осяг інвестицій у створення потужної виробничо-технологічної бази становитиме орієнтовно 7 млн.грн. Зокрема працюватимуть цехи з пошиву постільної білизни, текстилю, дитячого одягу, шитиметься модельний одяг на індивідуальне замовлення. У планах й відкриття фірмового магазину у місті Іллінці. 
Оскільки працівники підприємства не лише жителі села Борисівка, а й сіл – Якубівка, Паріївка, Бабин та міста Іллінці, за словами Оксани Вікторівни буде налагоджено їх підвіз до місця роботи, відкрито їдальню та облаштовано кімнати для відпочинку. Тобто на підприємстві робиться все для того, щоб створити належні умови праці та забезпечити достойну заробітну плату.
Варто зауважити, що виготовлена продукція користується попитом і вже налагоджено ринок збуту. Так реалізовано перші партії спецодягу для молокопереробного підприємства ТОВ «Люстдорф», заводу з виробництва фруктових концетратів T.B. Fruit у м.Липовець, мережі автозаправних станцій «Авіас», аграрних компаній та інше. Замовники залишились задоволені, адже досить оптимальним є співвідношення ціна-якість, та готові співпрацювати й надалі.
У вівторок Іллінецький міський голова Володимир Ящук, перший заступник міського голови Олег Дмитрик та начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська побували на новоствореному підприємстві, поспілкувались з керівництвом і працівниками, оглянули виробничі площі, побачили, яка продукція виготовляється, обговорили наступні етапи реалізації інвестиційного проекту.
“Ми розуміємо наскільки важливо для соціально-економічного розвитку громади створення таких підприємств і нових робочих місць з достойною заробітною платою. Саме тому міська влада відкрита до співпраці з інвесторами та готова підтримати усі добрі починання, спрямовані на покращення життя наших людей. То ж коли я дізнався про можливість відкриття швейного цеху на території міської об’єднаної територіальної громади, запропонував декілька інвестиційних майданчиків, серед яких і приміщення колишньої Борисівської школи. Радий, що швейне підприємство працюватиме саме у приміському селі Борисівка, в якому проживає чимало молоді. Разом з тим вирішено ще одне питання про збереження та використання добротного приміщення школи, яке хвилювало не лише жителів Борисівки, але й мене особисто, як міського голову. 
Не менш важливим є і те, що всі працівники тут офіційно працевлаштовані, а це гарантує їм гідне забезпечення на схилі літ. Сподіваюсь, що й заробітна плата буде відповідного рівня та іллінчани не шукатимуть заробітків на чужині 
Окрім цього, більша частина податку із заробітної плати надходитиме до бюджету міської об’єднаної територіальної громади”, – зауважив Володимир Миколайович.

Leave a reply