У селі Хрінівка розпочала роботу оновлена мультимедійна бібліотека

У селі Хрінівка розпочала роботу оновлена мультимедійна бібліотека
Сьогодні для жителів села Хрінівки, як втім і для всієї громади – свято. Відбулось урочисте відкриття оновленої сучасної мультимедійної книгозбірні.
У приміщенні місцевої школи, з окремим входом, справляла бібліотека новосілля з вірними друзями-читачами, небайдужими односельчанами та запрошеними гостями.
Завдяки спільним зусиллям та підтримці міської влади було проведено ремонт, придбано сучасні яскраві меблі, дякуючи аграріям – орендарям – ТОВ СХК «Вінницька промислова група», ФГ «ШЕФФ-АГРО», бібліотека забезпечена комп’ютерно-копіювальною технікою, плазмовим телевізором, новою друкованою продукцією та інтерактивними іграми.
За сприяння управління культури міської ради та міської мультимедійної бібліотеки створено сучасний простір, де сільські дітлахи цікаво й змістовно проводитимуть час.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся міський голова Володимир Ящук, котрий зауважив про хорошу традицію у громаді – відкривати оновлені сільські бібліотеки.
«Щиро вітаю громаду Хрінівського старостинського округу та усіх нас з цією гарною подією – відкриттям сучасної сільської бібліотеки. Зовсім невипадково, що цей захід відбувається 1 червня – у День захисту дітей. Адже все, що ми дорослі робимо, спрямоване не те, щоб наші діти жили краще, щоб вони як у місті, так і в селі мали можливості для розвитку та навчання. Саме тому після утворення об’єднаної громади, ми розпочали роботу у напрямку модернізації бібліотек. Адже переконані, що бібліотеки повинні відповідати вимогам часу й потребам своїх читачів. Вони мають стати освітніми та культурними центрами. Хочеться, щоб відвідувачі наших бібліотек черпали натхнення, дізнавалися про новинки, спілкувалися, дискутували, читали, освоювали комп’ютерну техніку, використовували всі можливості, які дає сьогодні наявність інтернету, підтримували один одного, щоб контент був корисний та інформативний.
І я думаю, що громада з такими планами і завданнями справляється. Оновлені бібліотеки вже працюють у Павлівському, Василівському, Паріївському, Якубівському старостинських округах. То ж знаю, що діти та молодь відтепер із задоволення будуть приходити в бібліотеку, де є комп’ютери, настільні ігри, сучасна література».
Слова подяки усім, хто доклав зусиль для того, щоб оновлена сільська бібліотека відкрила свої двері для сільчан, звучали від старости Хрінівського старостинського округу – Наталії Стойко.
Святковості заходу додали виступи діток та музичні вітання від аматорського ансамблю української пісні «Співаночка» та Влада Панамаря.
Після невеличкого концерту, який підготували учні та вчителі Хрінівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, найактивніші маленькі користувачі бібліотеки – Шимко Данило та Самотуга Вікторія, перерізали червону стрічку та запросили усіх присутніх завітати до бібліотеки.
Сучасні яскраві інтер’єри, модернові полиці з новими книгами, зручні столи для читання, комп’ютерний куточок, великий телевізор, зона для перегляду фільмів та відеоігор для підлітків, ігровий куточок для малечі – все це компактно вмістилося у невеликому просторі. Ще одна бібліотека нашої громади розпочне новий етап надання сучасних послуг та сподіваємось стане  комунікативними центром у сільській  громаді.
Leave a reply