У школах нашої громади відбувся Всеукраїнський урок медіаграмотності

У школах нашої громади відбувся Всеукраїнський урок медіаграмотності
Сьогодні, 18 лютого 2022 року, за ініціативи Міністерства освіти та науки України спільно з національним проєктом з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики в усіх школах України відбувся Всеукраїнський урок медіаграмотності.
 
До цієї ініціативи долучились заклади загальної середньої освіти Іллінецької міської ради.
 
У нелегкий для нашої держави час війни з російським агресором та його колаборантами, важливо вміти перемагати не тільки на полі бою, а й в інформаційному просторі. Виграти в гібридній війні зможуть ті, хто не тільки володіє інформацією, а й вміє нею правильно скористатись. «Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку. Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення», – прокоментували у Міністерстві освіти та науки України.
 
Цікавими та пізнавальними були уроки, які дали учителі нашої громади. Під час цих уроків школярі обговорили способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та способи перевірки новин або інших повідомлень у медіа просторі на достовірність.
 
Сподіваємось, що такі уроки стануть традиційними та допоможуть дітям і молоді протистояти інформаційним маніпуляціям у соціальних мережах та інших засобах масової інформації.
Leave a reply