У Центрі активності громадян відбулася "тиха" акція в пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії

У Центрі активності громадян відбулася "тиха" акція в пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії

«Пам’ятаємо безневинних янголят» – під таким гаслом сьогодні, 2 червня, у Центрі активності громадян відбулася «тиха» акція.

1 червня 2021 року рішенням Верховної Ради України запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, який відзначають щороку 4 червня.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави щодня гине двоє дітей і четверо отримують поранення.

Станом 2 червня, за даними Офісу Генерального прокурора, внаслідок збройної агресії росії, в Україні постраждали більше 700 дітей: 261 дитина загинула, ще понад 460 поранено.

«Майже 100 днів війни в Україні призвели до руйнівних наслідків для дітей у таких масштабах і темпах, яких не було від часів Другої світової війни», – повідомили в UNICEF.

Діти, які взяли участь в акції, разом з працівниками управління культури та бібліотеки виготовляли паперових янголів в пам’ять дітей-жертв держави-терориста, яких потім розвішали у приміщенні бібліотеки та на вулиці.

Їм назавжди буде два, чотири, шість, вісім, десять років. Це янголи, які постраждали від безжальних куль агресора і відлетіли…

Ніколи не забудемо!

Ніколи не пробачимо!

Leave a reply