У Василівському старостинському окрузі рейд «Неблагополучна сім'я»

У Василівському старостинському окрузі рейд «Неблагополучна сім'я»

З метою недопущення дитячої бездоглядності та безпритульності, а також попередження домашнього насильства фахівці із соціальної роботи комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» міської ради та головний спеціаліст юрисконсульт Служби у справах дітей міської ради провели у Василівському старостинському окрузі рейд «Неблагополучна сім’я».

У ході рейду було обстежено умови проживання 4 сімей, де виховуються діти-інваліди.

Перевірено дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, забезпеченість дітей продуктами харчування, одягом та взуттям відповідно до віку, статі та сезону, канцелярським приладдям, іграшками, постільною білизною, наявності місць для сну та розвитку. З батьками проведено роз`яснювальну роботу стосовно створення належних умов для проживання дітей, надано консультації з питань належного виконання батьківських обов’язків.  

Фахівцями із соціальної роботи комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» міської ради надано сім’ям консультації, поради необхідні для вирішення тих чи інших життєвих ситуацій: спільно з членами родин з’ясовують проблемні питання, спільно обговорюють шляхи виходу із складних обставин.

Працівник Служби у справах дітей міської ради провів профілактичну бесіду з членами таких сімей стосовно роз’яснення норм чинного законодавства щодо обов’язків батьків з виховання та розвитку дитини, прав батьків щодо виховання дитини, виконання батьківських обов’язків, підстави позбавлення батьківських прав, проінформовано стосовно адміністративної, кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

В результаті рейду сімей, які потрапили у складні життєві обставини не виявлено.

Leave a reply