У Василівці завершується капітальний ремонт сільського будинку культури

23 липня Іллінецький міський голова провів оперативну нараду за участі заступників міського голови, секретаря міської ради, в.о. старост, начальників  управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, керівників комунальних закладів та підприємств. З інформацією «Про проведену роботу за І півріччя 2018 року» виступив виконуючий обов’язки старости Василівського старостинського округу Петро Гринчук. Зокрема Петро Васильович розповів, що завершуються роботи з капітального ремонту будинку культури. Встановлено нового котла на альтернативних видах палива та систему опалення в закладі культури, на що витрачено 141 тис. грн з бюджету об’єднаної громади, замінено старі вікна та двері на металопластикові на загальну суму 160 тис. грн. На даний час завершується проведення внутрішніх  робіт.

Системною є робота у напрямку  благоустрою сіл Василівка та Кабатня:  впорядковано вулиці, громадські місця, розчищено придорожні лісосмуги.  Протягом зимових місяців завершено розчистку кладовищ та парку біля сільського будинку, приступили до кронування дерев біля школи, ФАПу та інших установ у селі. Це дало можливість заготовити дрова на весь опалювальний період для  будинку культури і старостату, частково для школи та ФАПу. Петро Гринчук зазначив, що будь-які роботи проводяться спільно та за активної участі фермерського господарства «Агро 1» (голова фермерського господарства Віктор Сандул та керівник підприємства Олексій Поступайло). За потреби господарство допомагає технікою, коштами, робочою силою. Значну фінансову допомогу надано фермерським господарством на ремонт сільського будинку культури.

Вивезено 200 тонн щебеневої суміші. Підсипано щебеневою сумішшю та відсівом  вулиці  Володі Мазура Прибережну Центральну у с.Василівка.

Підсумовуючи нараду Володимир Ящук окреслив коло завдань щодо  виконання бюджету об’єднаної громади, впровадження заходів із енегрозбереження в закладах соціальної сфери та бюджетних установах та заготівлі дров на зиму.

 

Leave a reply