У Вінницькому районі розпочали роботу класи безпеки

У Вінницькому районі розпочали роботу класи безпеки

Працівниками Вінницького районного управління Вячеславом Чорним та Максимом спільно з начальником 18-ДПРЧ м. Іллінці Русланом Палагіним та з директором комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти № 2 «Пролісок» Тетяною Драпалюк, 23 червня в Іллінецькій громаді було створено клас безпеки.

За ініціативи Головного управління ДСНС України у Вінницькій області та Вінницького районного управління протягом минулого тижня на базі навчальних закладів в м. Іллінці (Іллінецька громада), с. Якушинці (Якушинецька громада) та с. Ковалівка (Немирівська громада).

Класи безпеки відкрито на базі Комунального закладу «Якушинецький ліцей» Вінницької області, Комунального закладу «Навчально виховний комплекс – Ліцей Немирівської міської ради с. Ковалівка» та Комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №2 «Пролісок».

В умовах сьогодення, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, знервовані дорослі, військові зі зброєю, як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.

Під час практичних занять в класах, діти вивчатимуть знаки безпеки, ознайомлюватись з первинними засобами пожежогасіння, пожежною автоматикою та відпрацьовуватимуть елементи евакуації з приміщення, правила безпечного поводження на воді та правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. В ігровій формі школярі зможуть засвоювати інформацію з питань горючості предметів та речовин і навчатимуться швидко та правильно реагувати на пожежу.

Класи безпеки  обладнані усім необхідним навчальним матеріалом та обладнанням задля того, аби просто та зрозуміло пояснити дітям правила пожежної безпеки, поведінки на воді та з вибухонебезпечними предметами.

З нового навчального року заняття з безпеки життєдіяльності відбуватимуться за розкладом, проводитимуть їх, як педагоги закладу, так і рятувальники Вінницького району.

Leave a reply