У закладах культури проводяться капітальні ремонти та підготовка до опалювального сезону

У закладах культури проводяться капітальні ремонти та підготовка до опалювального сезону

Літо. Спека. Час відпусток. Але у закладах культури об’єднаної громади кипить активна робота. Хоч карантин і заборона на масові заходи триває, та розпочато проведення ремонтів й підготовку до опалювального сезону. Як то кажуть у народі: «Готуй сани влітку…».

Так для Сорокського сільського будинку культури заготовлено майже 50 складометрів дров. За підтримки Іллінецької міської ради, допомоги працівників комунального підприємства «Добробут» облаштовано навіс під дрова площею понад 100м2. Для покрівлі використали частково шифер з Сороцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в якій на даний розпочато капітальний ремонт. Частину покрівельного матеріалу надав приватний підприємець Сергій Шевчук.

Продовжуються ремонтні роботи у приміщенні закладу культури.

У Лисогірському сільському клубі за фінансової підтримки приватного підприємця Олега Волянського на другому поверсі замінено вікна на металопластикові. Наразі у клубі проводяться ремонтні роботи. Заклад майже на 100% забезпечений паливом на зиму.

Варто зазначити, що заготівля палива проводиться у всіх закладах культури, де є твердопаливні котли, пічне опалення: Борисівці, Василівці, Красненькому, Павлівці, Паріївці, Тягуні, Якубівці, Неменці.

Leave a reply