Учасникам АТО вручили відзнаки Президента України

За сумлінне виконання військового обов’язку щодо захисту  Батьківщини відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджено 8 іллінчан, котрі в І-ІІ хвилю часткової мобілізації стали на захист рідної держави. Серед нагороджених жителі міської об’єднаної громади: Роман Кальчук, Дмитро Карєв, Дмитро Ставерський з Іллінців, Ярослав Депутат та Вадим Антух із Жаданів, Віктор Матяш з Пархомівки.

Привітали військовослужбовців запасу та вручили нагороди – голова райдержадміністрації Андрій Лисак, Іллінецький міський голова Володимир Ящук. Зачитав відповідний Указ Президента України Петра Порошенка про нагородження військовий комісар Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату Микола Козенко.

Володимир Миколайович та Андрій Романович подякували хлопцям за патріотизм, мужність, героїзм, який вони проявили у боях в зоні АТО, за те, що в найважчий для нашої країни час зупинили ворога. Вони запевнили, що органи місцевої влади будуть все робити для того, щоб захисники України відчували постійну турботу та підтримку.

Також зі словами подяки за сумлінне виконання громадянського обов’язку до присутніх  звернулися військовий комісар Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату Микола Козенко, голова громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Микола Стельмащук

Усі учасники урочистого заходу  вітали славних синів України оплесками. Пам’ять загиблих Героїв, жителів  Іллінеччини,  вшанували хвилиною мовчання.

 

Leave a reply